Сергей Притула о недопонимании с Олей Фреймут, отношениях с Еленой Кравец из «Студии Квартал-95» и своей работе


Сергей Притула о недопонимании с Олей Фреймут, отношениях с Еленой Кравец из «Студии Квартал-95» и своей работе
 01.02.13, 14:45
Впервые ТЕЛЕБЛОНДИНКА смогла поговорить с приветливым и веселым телеведущим прямо в перерыве съемочного процесса. Я ведь уже рассказывала вам, что сейчас в самом разгаре съемки второго сезона развлекательной программы «Хто зверху?» где Притула вместе с Олей Фреймут снова разбираются между собой, кто главнее.

Конечно, мне было интересно, как Сергей провел новогодние праздники и чем он занимался помимо озвучки трех частей «Сумерек». Оказалось, что хоть в эфире «Нового» его видно не было, Сережа плодотворно работал. А вскоре Притула вместе с Сашей Педаном проявит свой блистательный талант в новом проекте «Педан-Притула шоу».

У Олександра Педана було своє шоу – «Пакуй валізи», Оля Фреймут знімалася в «Ревізорі». А чим займалися Ви, не беручи до уваги озвучування фільму «Сутінки»?
У Саші «Пакуй валізи» так само були десь рік тому, як і в мене «Хто зверху?». Тобто це було весною минулого року, а після того ми всі дружно поїхали в «КабріоЛіто». Потім Саша з’являвся, здається, тільки у журі програми «Парад порад», Оля мала «Шоумастогоуон», де вона підкорила всіх об’єктивністю свого суддівства, а я займався трошечки «Сутінками». Власне, після того ми з Сашею більше ні в які крайнощі не кидалися і іншими проектами не займалися, тому що в нас було «ППШ» («Педан-Притула шоу» – прим. ред.), яке займає дуже багато часу. Ми вже кілька місяців працюємо над цим проектом ледь не щоденно. Мені ще трошечки важче було тому, що паралельно готувалася ця сесія «Хто зверху?». Але, слава Богу, в нас дуже потужна редакторська група була залучена до цього проекту, більше людей, з якими я працював ще на минулому сезоні. Плюс ми ще добрали кілька «рижих», хороших редакторів, і таким чином, розпочавши роботу десь з середини місяця, до Нового року повністю закрили всі питання, що стосувалися підготовки матеріалу і програм на цю сесію.

Не сумуєте за прямими ефірами?
Сумую: прямий ефір має абсолютно іншу енергетику і абсолютно іншу здатність комунікувати з глядачем. Звісно, проекти в запису мають якісь свої переваги, але на прямих ефірах є враження, що перед тобою немає ніякої камери, що перед тобою дійсно стоїть якась аудиторія, з якою ти спілкуєшся. Не знаю – атмосфера інша.

Як Ви відпочивали на новорічні свята?
Розкішно. На Водохреще я в ополонку не пірнав – по-перше, я пірнаю в ополонку тільки після лазні, а просто так от: вийти не розпареним, роздягнутися і пірнути в ополонку… Якось я до цього ще не дозрів або не доріс, не знаю. Ну і, зрештою, я цього року тільки 19 числа прилетів з-за кордону: відпочивав в Маямі, і в мене літак прилетів дуже пізно. Тому Водохреще я фактично зустрічав у літаку.

А Новий рік я зустрів у столиці – розкішно впав на хвіст Лєні Кравець та її чоловікові (Улыбается). У Лєни Кравець з «95 кварталу» день народження 1 січня, тому в 00.00 у неї розпочався не тільки Новий рік, а й день народження, на який я був запрошений. Тому з великим задоволенням я долучився до її друзів, до всієї компанії. Дуже приємно було зустріти там і Льошу Мочанова, і Макса Неліпу з жінкою, і ще декого з «95 кварталу». Відпочили розкішно, відіспався, а ввечері виїхав в Карпати і провів там три прекрасних дні зі своїм кумом: ходили в лазню, пили медівку, ганяли по горах на снігоходах – відпочили на славу. Після того на Різдво я на кілька днів приїхав до мами, з’їхалася вся родина. А вже після того повернувся до Києва на одну добу, розрулив трошечки свої справи і полетів до Маямі.

Дуже багато розмов було про те, що після програми «КабріоЛіто» в трійці Притула-Фреймут-Педан було багато розбіжностей та непорозумінь…
Я не займаюся коментуванням пліток – коментуванням пліток займаються люди зі «Студії Савіка Шустера», а я займаюся своєю роботою. Вам цікаво те, що відбувається на майданчику? Розказати, можливо, те, що відбувається в моєму житті? Про якісь реальні факти можемо поговорити. А якісь дурниці, які одна баба іншій сказала та розтринділа і після того всі ходять кажуть... У нас по роботі з Олею на майданчику відчуваються якісь непорозуміння? Мені так не здається – давайте уникати таких запитань.

На этой, по словам Сергея, минорной ноте наша беседа подошла к концу... Мы поблагодарили друг друга за разговор, и ведущий побежал на площадку.Читайте также:

Как Кондратюк, Кривошапко, Ефросинина, Мейхер и другие выясняли, «хто зверху»

Фреймут на табуретке, Тищенко на коленях, клон Димопулос и др. сюрпризы на шоу «Хто зверху?» (ФОТО)

Ольгу Фреймут лишили права голоса

 
 
 
 
Комментарии
  01.02.13, 18:20 Гость
Прекрасные!Можете не волноватся
  01.02.13, 17:52 Гостю
Ну хорошо,и какие же у них отношения?
  01.02.13, 17:39 Гостью
От туда,что жила по соседству и хорошо общались!И сейчас продолжаем!)
  01.02.13, 17:12 Гостю
Понятно,от туда,так от туда.Просто так хорошо знаете и все.
  01.02.13, 17:09 Гостью
От туда
  01.02.13, 16:35 Гостю
А вот откуда вы про их отношения знаете?
  01.02.13, 15:35 Гостье
Да!!!Знаю Сережку лично и более веселого человека никогда не встречала!!!Даже когда уставший,все равно "ходячий позитив"!!!)И правильно он сказал,нефиг сплетни разносить,по поводу их отношений!!!Все у них замечательно,никаких "непорозумінь" никогда небыло
  01.02.13, 15:21 Гостья
Очень конструктивно отвечает на вопросы,интересно, он в жизни такой же веселый и смешной?
 
Добавление комментария
Имя
Сообщение *
Код защиты

все новости

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
 

Отмечаете ли вы День независимости Украины?

Да, всегда

В этом году да

В этом году нет

Нет, никогда не отмечал(а)

Чисто символически

результаты
 
ВИДЕО

KBDM - Ангелы и Демоны

LOBODA feat. EMIN - Смотришь в небо

 
 


© ET-Post. Все права защищены. В случае использования материалов с сайта активная гиперссылка на et-post.com обязательна, как и сохранение логотипа на фотографиях, принадлежащих сайту. Редакция может не разделять мнения авторов. Пожелания и жалобы просим присылать по адресу info@et-post.com
Яндекс.Метрика